B-flexy CelluStop – tai aparatas skirtas kūno korekcijai bei kovai su celiulitu

B-flexy Cellustop- tai novatoriškas aparatas skirtas celiulito šalinimui, kūno konturų farmavimui ir odos elastingumo suteikimui.

Aparatinė B-flexy Cellustop procedūra padeda atsikratyti odos nelygumų, bet kokio laipsnio celiulito taip pat išgauti norimų kūno formas.

Aukštų technologijų aparatas B-flexy Cellustop paveikia kūno vietas gerai suprojektuotos valdymo rankenos pagalba, kurį turi stipria siurbymo galia, kurios deka pasiekiami puikus rezultatai.

Naujo B-flexy aparato naudojimas

массаж воротниковой зоны
Kaklo sritis
Массаж живота
Pilvas
массаж спины
nugara
массаж бедер
klubai
массаж ягодиц
Užpakaliukas
массаж бедер передняя часть
Priekinė šlaunų dalis
массаж ног
šlaunis
массаж стоп
pėdos

Procedūra B-flexy yra viena iš populiariausiu teikiamu  procedūrų grožio salonose todėl, kad parodo geriausius rezultatus kovoje su celiulitu. Jau po pirmos sesijos, galite vizualiai įvertinti rezultatus - oda tampa pastebimai lygesnė, įgauna elastingumą ir tonusą. Taigi kūnui o ypač odai suteikiamas itin subtilus poveikis – kraujagyslės nėra pažeidžiamos todėl nepaliekamos melynės skirtingai nuo  masažo atliekamo rankomis. Procedūra yra taip pat neskausminga, tai svarbu žmonėms su žemu jautrumo slenksčiu.

B-flexy Cellustop – tai idėja jūsų pelningam verslui!

Visi šie privalumai pasako, kad B-flexy Cellustop tai pelninga investicija. Grožio salonas įsigyjęs be dideliu investicijų tokį aparatą parodys didesni pelną dėl didelės paklausos procedūrai.

Procedūra B-flexy yra atliekama moderniu aparatu B-flexy Cellustop.

Kas daro B-flexy Cellustop tokių efektingų?

Norint pasiekti maksimalių rezultatų nuo procedūros, procedūra yra atliekama dviejų rankenų pagalba kuriu deka yra maksimaliai apdorojamas visas kūnas. Be to rankena 3D sense of line padeda ne tik pasiekti odos glotnumo, bet ir suteikia push up efektą.

Naujoviškas termografinis tyrimas gali tiksliai nustatyti celiulito stadiją ir tai kelis kartus padidina procedūros efektyvumą dėl tiksliai parinktos programos, galios, intensyvumo bei trukmės.

Naujo aparato B-flexy Cellustop programoje yra 20 darbo protokolų, kurie padeda parinkti programą kiekvienai problemai nuo lengvo celiulito iki sunkios jo stadijos.

Prie visų išsakytų privalumų B-flexy Cellustop dirba 40% tyliai, kas daro procedūrą dar labiau malonesnę.

B-flexy Cellustop aparatų versijos

Pristatom Jums B-flexy Cellustop aparatus skirtus odos stangrinimui ir lyginimui.

Bazinė komplektacija- tai tylus ir galingas aparatas. 30 % galingesnis ir 40 % tylesnis nei ankstesnių kartų aparatai. Į B-flexy Cellustop komplektaciją įeina nauja 3D sense of line  dizaino rankena. (sktaityti plačiau)
Medium komplektacija- Tai naujos kartos aparatas, kuris veikia galingai ir tyliai. Kaip ir bazinės komplektacijos aparatas B-flexy Cellustop turi 3D sense of line rankeną. Medium komplektacijoje atsiranda skaitmeninis ekranas ir programinės programos. (skaityti plačiau)
Maksimalį komplektacija – tai aukščiausių technologijų B-flexy aparatų modelis. Maksimalios komplektacijos aparate jau yra dvi rankenos skirtos darbui 3D sense of line ir rankena mini skirta dirbti kaklo sritį ir mažai pasiekiamose vietose. Valdymo darbų protokolai (20 programų) ir skaitmeninis ekranas. (skaityti plačiau)

Turite dar klausymų?

Dienos bėgyje mes su Jumis susisieksime ir maloniai atsakysime į visus klausymus.

* - privalomi užpildyti laukai

LT-01001 Kalvariju g.125/1-343,
Vilnius, Lithuania company code 302710016
 +370 60 606 645