Apie mus

UAB «Sintika» įkurta 2013 Vilniuje. Puikus techninis talentas ir žinių  bazė  leido kūrėjams sukurti daug aukštos kokybės efektyvių grožio aparatų  B-Flexy (pagal licenciją).

 B Flexy aparatais darbama daugiau negu 21 šalių. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje turi  filialą Lenkijoje - Balstogėje.

B-flexy prekės ženklo istorija prasidėjo 2010 metais, kada buvo pagamintas pirmasis B-flexy Basic aparatas. Aparato gamyboje dalyvavo visa komanda, kurią sudaro inžinieriai, projektuotojai, gydytojai ir konstruktoriai. Pirminis tikslas buvo sukurti aukštos kokybės prietaisą kuris galėtu kovoti su aršiausių moterų priešų – celiulitu, ir tuo pačiu bus geidžiamiausiu aparatų visų grožio salonų.

2014 metais, remiantis klientų ir vartotojų atsiliepimais  sukūrėme patobulintą produktą - B-Flexy Premium, o 2015 metais buvo padarytas ,,restyling“  abieju modelių. Taip  B-flexy eilutėje pasirodė Cellustop aparatas. Kūno korekcijos aparatai B-flexy puikiai įrodė savo efektingumą ir plačiai naydojami fitneso klubuose, kosmetologiniuose kabinetuose bei grožio ir spa salonose. Bendrovė patiki įrangos plėtrą  kūrybingiems, talentingiems savo srities profesionalams.

Įrangos gamybai naduojamos tik patikimiausios vokiečių gamintojo dalys. B-flexy turi savo aukštujų technologijų gamybą, įrengta pagal Europos standartus.  Visa produkcija privalomai tikrinama padal ES standartus ir derektivas.

 

Atsiliepimų forma

* - privalomi užpildyti laukai

LT-01001 Kalvariju g.125/1-343,
Vilnius, Lithuania company code 302710016
 +370 60 606 645